LEKTORIŲ, KONSULTANTŲ, EKSPERTŲ DĖMESIUI!

AUGINKITE SAVO MOKYMŲ IR KONSULTACIJŲ VERSLĄ SU MARTYNU ŠAIKUM


15 METŲ REKLAMUOJU MOKYMUS, PARDAVIAU PER 60 000 BILIETŲ Į KONFERENCIJAS. DABAR METAS VISA PATIRTIMI PASIDALINTI SU JUMIS.

Išauginkite savo mokymų ir konsultacijų verslą su Martynu Šaikum


Sveiki,

Norėjau pasidalinti pasiūlymu dėl marketingo konsultacijų, kurias aš, Martynas Šaikus, siūlau lektoriams, konsultantams ir savo sričių ekspertams. Šios konsultacijos yra skirtos individualiai dirbti su kiekvienu klientu ir padėti jam sukurti savo Žydrųjų vandenynų strategiją, perpozicionuoti pasiūlymus, patobulinti kainodarą ir padidinti klientų skaičių.

Ar jums neretai kyla klausimų, kaip efektyviai pasiekti savo tikslinę auditoriją ir pritraukti daugiau klientų? Ar norėtumėte sužinoti, kaip išsiskirti iš konkurencijos ir sukurti stiprų prekės ženklą? Mano tikslas yra padėti jums atsakyti į šiuos klausimus ir pasiekti sėkmę jūsų versle.

Mano konsultacijų programa apima šiuos svarbius aspektus:

1. Strateginės konsultacijos: Kartu išanalizuosime jūsų verslo tikslus, apibrėšime jūsų unikalią vertę ir identifikuosime jūsų tikslinę auditoriją. Sukursime aiškią ir veiksmingą strategiją, kaip pasiekti savo tikslus.

2. Perpozicionavimas: Pagal esamus rinkos ir konkurencijos duomenis, padėsiu jums perpozicionuoti savo pasiūlymus ir išryškinti jūsų unikalų pranašumą. Mes sukursime jūsų prekės ženklo istoriją ir įsitikinimus, kurie padės jums išsiskirti rinkoje.

3. Kainodaros strategija: Aptarsime optimalias kainodaros strategijas, atsižvelgdami į jūsų verslo tikslus, rinkos sąlygas ir jūsų produkto vertę. Aš padėsiu jums nustatyti tinkamas kainas ir pasiūlyti būdus, kaip maksimizuoti pelną.

4. Rinkodaros ir reklamos planas: Kartu parengsime išsamią rinkodaros ir reklamos strategiją, kuri padės jums pasiekti savo tikslinę auditoriją. Aš padėsiu jums pasirinkti tinkamus kanalus ir komunikacijos priemones, kad pritrauktumėte naujus klientus ir išlaikytumėte esamus.

5. Nuolatinis palaikymas: Po konsultacijų pabaigos, neapleisiu jūsų vienišoje kovoje. Siūlau nuolatinį palaikymą ir bendradarbiavimą, kad galėtume stebėti jūsų pažangą ir prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų. Mano tikslas yra užtikrinti, kad pasiektumėte savo verslo tikslus ir žengtumėte į priekį.

Kiekviena konsultacija bus pritaikyta jūsų unikalioms poreikiams ir tikslams. Mes dirbsime kartu, kad išgrynintume jūsų stipriąsias sritis, identifikuotume silpnąsias vietas ir rastume tinkamus sprendimus. Aš pasiūlysiu apčiuopiamus veiksmus, kuriais galėsite pasinaudoti ir įgyvendinti jūsų Žydrųjų vandenynų strategiją. Konsultacijos truks 3 mėnesius.

Investicija: Jums šių konsultacijų paketas kainuos viso labo tik 1000 eurų už 3 mėnesių periodą. Arba po 400 eurus per mėnesį, jeigu mokant 3 dalimis, po vieną mokėjimą už mėnesį. Konsultacijos vyks po 1,5 valandas kiekvieną savaitę. Viso per mėnesį bus 4 konsultacijos.

Ar jūs norėtumėte sužinoti daugiau apie šias konsultacijas ir kaip jos gali padėti jūsų verslui augti? Jei taip, prašau užpildyti žemiau esančią formą ir aš su jumis susisieksiu artimiausiu metu, kad galėtume aptarti jūsų tikslus ir nustatyti, kaip galiu jums padėti.

Aš labai laukiu galimybės dirbti su jumis ir kartu pasiekti jūsų verslo sėkmę.

Su pagarba,

Martynas Šaikus, marketingo konsultantas

© Martynas Šaikus.  Visos teisės saugomos.

50% Complete

GET MY BEST SELLING BOOK - FREE

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close